Forum
Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
Gabrijela Lorenčič
Število vnosov: 604
02.03.2009 ob 15:46

no vidla sem da ste dali naslov kje si lahko naročimo silikonske RBD zapestnice samo te niso prave ...
saj so cool sam vseeno ni to to.. mene zanima če ma kdo naslov kje si lahko naročimo orginal zapestnice; take kot jih nosi Anahi v rebelde kot mia.. pa tudi drugi .. no v glavnem ko so take lepe pa ko jih ima ponavadi polno in ma tak vsh barv ko iz njih visijo neki kristalčki al obeski .. ma kdo kaj takega.. takšni naslov.. al pa tiste ko tudi niso silikonske ko so taki trakci.. ma kdosmiley
take bi mogli dobit ker se sigurno prodajajosmiley če že ne pri nas pa prek interneta..
komentirajtesmiley
Gabrijela Lorenčič
02.03.2009 ob 15:46

smiley
0202jaz
Število vnosov: 2
12.09.2016 ob 18:55
*Odgovor na: Gabrijela Lorenčič +

POGREŠAŠ KREDITNO KARTICO KBM MOJ TELEFON 028233235smileysmileysmiley
DuuL_Te_Amoo
Število vnosov: 1084
02.03.2009 ob 15:49

dulceanny je napisal:
no vidla sem da ste dali naslov kje si lahko naročimo silikonske RBD zapestnice samo te niso prave ...
saj so cool sam vseeno ni to to.. mene zanima če ma kdo naslov kje si lahko naročimo orginal zapestnice; take kot jih nosi Anahi v rebelde kot mia.. pa tudi drugi .. no v glavnem ko so take lepe pa ko jih ima ponavadi polno in ma tak vsh barv ko iz njih visijo neki kristalčki al obeski .. ma kdo kaj takega.. takšni naslov.. al pa tiste ko tudi niso silikonske ko so taki trakci.. ma kdosmiley
take bi mogli dobit ker se sigurno prodajajosmiley če že ne pri nas pa prek interneta..
komentirajtesmiley

js p še ena bomo naročale..točn take kor ma annysmiley
Gabrijela Lorenčič
02.03.2009 ob 15:50

ressmiley
Gabrijela Lorenčič

smiley
Tamykaaa
Število vnosov: 411

heeej..jaa itak da obstajajo..saam..jst nimam linka..smileysmiley

sej sm gledla po prejšnih temah za zapestnice..pa nikjer ni nič podobnega unim zapestnicam..smileysmiley

smileysmileysmiley
Tamykaaa
02.03.2009 ob 15:51

DuuL_Te_Amoo je napisal:
dulceanny je napisal:
komentirajtesmiley

js p še ena bomo naročale..točn take kor ma annysmiley

kdaj?? ke si link doblaa??? si lohk mi zraven naročimo???
Gabrijela Lorenčič
02.03.2009 ob 15:51

kdaj pa??
Tamykaaa
02.03.2009 ob 15:52

smiley

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Kateri gospodinjski aparat se vam največkrat pokvari?

Pralni stroj
Ženska Moški

Tagi