Forum
Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
Srečko71
Število vnosov: 3
27.10.2014 ob 12:23

Zdravo,

sem nov in iščem arhitkta za notranjo opremo oz. oblikovalca. Kaj je s temi arhitekti za notranjo opremo, so dragi ali ne? a se splača... Ker se odločamo o prenovi približno 60m2 velikega stanovanja, me zanima kakšni zneski se tukaj gibljejo in ali se sploh splača najeti zato oblikovalca ali naj to naredimo sami? neki sm najdu po netu kot so www.livein.si , www.dplus.si , ... mnenje o teh, mogoče kakšnega, ki je pri komu odblikoval...

Hvala za odgovore.

Srečko71
Veronica Egart
Število vnosov: 2
12.02.2015 ob 08:21
*Odgovor na: Srečko71 +

Spoštovani!
Izdelujem Idejne in izvedbene načrte notranje opreme in Vas vabim na uvodni razgovor ob kavi. Pogovorimo se o vaših željah, obsegu in okvirnih cenah storitev. Oglejte si tudi spletno stran www.geolet.webs.com, osebno pa sem dosegljiva na 031 821 814. LP
Jernej Orhini
Število vnosov: 1
29.10.2014 ob 00:01

Cene so tako različne, kolikor je ponudnikov. Izberite si dva ali tri, ki so vam všeč in pridobite morebitne predračune. Vendar, najpomembnejše je, da dobro veste, kaj ponudbe vsebujejo in kaj želite od oblikovalca. Ali potrebujete samo ideje o dobrem izkoristku prostora, svetovanje pri izbiri barv in materialov, izrisu pohištva, 3d izrisi prostorov, izvedbene načrte, ali storitev notranjega oblikovanja na ključ z izvedbo. Možnosti je veliko, odločite pa se na podlagi tega ali mislite, da bo oblikovalec sledil vašemu okusu, vašim potrebam, vašemu načinu bivanja.

Želim vam uspešno prenovo.
Jernej - notranji oblikovalec
www.jernejorhini.com
andrazmuha
Število vnosov: 1
18.11.2014 ob 11:56

Pozdravljeni Srečko

Ravnokar zaključujemo obnovo našega stanovanja v Ljubljani in lahko povem da smo na začetku izbrali arhitekte za notranje oblikovanje plačali avans in bili na koncu kar razočarani ker z določenim birojem nismo prišli do skupnega jezika, no moram priznati, da so bili toliko fer, da so nam vrnili avans.
Potem pa smo v šoli na sestanku spoznali mamo od sošolke našega otroka, ki je takrat ravnokar začela obnavljati hišo in se je dogovorila z Live in studio in pravi, da so že od samega začetka super, tako da smo jih potem vzeli tudi mi in moram priznati, da so res ok.
Za enkrat vse štima..nismo še čisto čisto na koncu ampak že sedaj lahko rečem, da mislim da bomo super prišli skozi..ltako oblikovno kot tudi cenovno.
So pa sigurno še kakšni dobri v Sloveniji...ne dvomim.smiley

upam na vse dobro..

lp
Srečko71
18.11.2014 ob 20:12

Hvala za mnenje, sem tudi sam kontakiral tele z Live In-a in smo prejšni teden tudi začeli z našim projektom. Sama cena se mi zdi OK tko d bomo vidl kaj bodo nardil... Sporočim k vidmo kej več... Sem v pričakovanjih smileysmiley
irene giron Fernandez
Število vnosov: 13
20.04.2016 ob 20:04

Ali vam je obrnjen navzdol, ki ga tako veliko bank? Ali ste potrebujejo finančna sredstva za vzpostavitev vaše podjetje? Ali ste potrebujejo finančna sredstva za širitev vas poslovanja? Ali pa potrebujete osebno posojilo? Naša posojila se giblje od osebnih do poslovnih posojila ali želijo vlagati, naš obrestna mera je zelo dostopna @ 2% in naša posojila proces je zelo hiter, kot so well.We zelo pripravljeni narediti vse vaše finančne težave stvar preteklosti. Če ste res pripravljeni, da se rešiti svoje finančne težave, potem iskanje ne dlje in zaprosi za posojilo danes @: (IRENEGIRONFERNANDEZ@GMAIL.COM)
irene giron Fernandez
Število vnosov: 13
20.04.2016 ob 20:04

Ali vam je obrnjen navzdol, ki ga tako veliko bank? Ali ste potrebujejo finančna sredstva za vzpostavitev vaše podjetje? Ali ste potrebujejo finančna sredstva za širitev vas poslovanja? Ali pa potrebujete osebno posojilo? Naša posojila se giblje od osebnih do poslovnih posojila ali želijo vlagati, naš obrestna mera je zelo dostopna @ 2% in naša posojila proces je zelo hiter, kot so well.We zelo pripravljeni narediti vse vaše finančne težave stvar preteklosti. Če ste res pripravljeni, da se rešiti svoje finančne težave, potem iskanje ne dlje in zaprosi za posojilo danes @: (IRENEGIRONFERNANDEZ@GMAIL.COM)
rov34
17.07.2016 ob 12:26

zdravo. Sem samo sporočamo dobre novice danes. Sem dobil a
posojilo v višini 5000 evrov v 24 urah na gospa hermine v po svoje
navodila kot mi je povedala.
Zagotavlja posojila od 2000 evrov na 3.000.000 evrov za stopnjo
2 %. za vse tiste, ki želijo sposoditi denar in so obupani
Se lahko obrnete preko e-pošte: herminepecknik@gmail.com za
vaše posojilo v 24 urah.
matejko33
29.03.2017 ob 13:45
*Odgovor na: rov34 +

Navadna potegavščina,sleparija nikar ne nasedajte sem probala in hočejo še vedno več denarja v naprej.smileysmiley
rov34
17.07.2016 ob 12:27

zdravo. Sem samo sporočamo dobre novice danes. Sem dobil a
posojilo v višini 5000 evrov v 24 urah na gospa hermine v po svoje
navodila kot mi je povedala.
Zagotavlja posojila od 2000 evrov na 3.000.000 evrov za stopnjo
2 %. za vse tiste, ki želijo sposoditi denar in so obupani
Se lahko obrnete preko e-pošte: herminepecknik@gmail.com za
vaše posojilo v 24 urah.

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Kateri gospodinjski aparat se vam največkrat pokvari?

Pralni stroj
Ženska Moški

Tagi