Forum
Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
valentina.z
Število vnosov: 9
08.08.2015 ob 18:09

Pozdravljeni,

Sem 20 let stara študentka in straši so mi zapustili precej staro hišo, ki rabi nujno osnovna popravila. Ker se mi niti približno ne sanja kako bi to izvedela bi rabila vašo pomoč.

V spalnici so na steni veliki črni fleki plesni. V planu imam prebarvat stene v belo, vendar ne vem katero barvo izbrati , da bi bila stena zaščitena proti plesni.

V jedilnici je barvni in materialni kaos:
Strop je lesen in temno rjav.
1. stena: 1/3 ene stene ima svetlo rjave deske ,ki se nadaljejeto v opečnato rdeče opeke.
2. stena: bel zid
3. stena: opeke- opečnato rdeče barve
4. stena. bel zid + 1/3 temno rjave deske.
po tleh je svetel laminat

kot vidite je velik kaos. Zanima me, kako bi temnorjave deske prebarvala v belo? ali jih morem prej zbrust? ali naj najdem kako gosto barvo, ki bi to prekrila. Niti približno se mi ne sanja kaj morem nardit.

Upam da mi boste znali pomagat.

najlepša hvala Lep pozdrav.
irene giron Fernandez
Število vnosov: 13
20.04.2016 ob 20:04

Ali vam je obrnjen navzdol, ki ga tako veliko bank? Ali ste potrebujejo finančna sredstva za vzpostavitev vaše podjetje? Ali ste potrebujejo finančna sredstva za širitev vas poslovanja? Ali pa potrebujete osebno posojilo? Naša posojila se giblje od osebnih do poslovnih posojila ali želijo vlagati, naš obrestna mera je zelo dostopna @ 2% in naša posojila proces je zelo hiter, kot so well.We zelo pripravljeni narediti vse vaše finančne težave stvar preteklosti. Če ste res pripravljeni, da se rešiti svoje finančne težave, potem iskanje ne dlje in zaprosi za posojilo danes @: (IRENEGIRONFERNANDEZ@GMAIL.COM)
Marius Giedraitis
Število vnosov: 4
22.07.2016 ob 22:44

Dragi prosilcev za posojilo !!!

Ste v kakršnih koli finančnih težavah? Ali želite, da začnete svoje podjetje? To posojilo podjetje je bilo ustanovljeno organizacije za človekove pravice po vsem svetu, z izključnim namenom pomagati revnim in ljudem s finančnimi težavami življenja. Če želite zaprositi za posojilo, se vrnem k nam spodnje podatke e-pošte: g.marius95@hotmail.com

ime:
potreben znesek posojila:
Loan Trajanje:
Mobilna številka:

Hvala in Bog blagoslovi
ZAUPANJA
G. Marius
Lake Cook
Število vnosov: 5
26.10.2016 ob 09:47

Xmas Xmas Loan?

Ko nisem mogel soočiti svoj dolg ali več, je bil moj sin v bolnišnici za operacijo, ki vključuje veliko denarja in sem potreboval tudi nekaj denarja za refinanciranje in dobili dober dom, potem moram išče pomoč od prijateljev in ko ni bilo upanja več i odločili, da gredo na spletu poiskati posojilo in se mi zdi LAKE COOK Trust Loan Firm (lakecook07@gmail.com) z 2% obrestno mero in začnejo uporabljati takoj s svojimi podatki, kot je predpisano. V sedmih dneh po vlogi je žično svoj znesek posojila brez skritih stroškov in jaz bi lahko poskrbel za mojega sina medicinskih menice Renew moje najemnine račun in odplačal svoj dolg. Bom nasvet vsako posojilo za azil v stik jezera kuhati posojila podjetju enostavno in varno transakcijo

Xmas Xmas Loan?smileysmiley
Mr Paul Green
Število vnosov: 34
18.01.2017 ob 10:04

Ali potrebujete nujno posojilo rešiti svoje finančne težave? Dajemo posojil na jasen in razumljiv način in pogoje na 3% obrestni meri. Od $ 5000 do $ 6.000.000 USD, evro in funtov samo. Bomo dali ven poslovna posojila, osebna posojila, študentskih posojil, Car posojil, bančnih kreditov in kreditov za poplačilo računov. Če ste zainteresirani vljudno Kontakt: paulloanfundshelp1@gmail.com

Pišite nam le ta e-poštni naslov: paulloanfundshelp1@gmail.com
Telefonska številka: +918904374161
Whatsaap: +918904374161
Lep pozdrav
Paul Green
Mr Paul Green
Število vnosov: 34
18.01.2017 ob 10:05

Ali potrebujete nujno posojilo rešiti svoje finančne težave? Dajemo posojil na jasen in razumljiv način in pogoje na 3% obrestni meri. Od $ 5000 do $ 6.000.000 USD, evro in funtov samo. Bomo dali ven poslovna posojila, osebna posojila, študentskih posojil, Car posojil, bančnih kreditov in kreditov za poplačilo računov. Če ste zainteresirani vljudno Kontakt: paulloanfundshelp1@gmail.com

Pišite nam le ta e-poštni naslov: paulloanfundshelp1@gmail.com
Telefonska številka: +918904374161
Whatsaap: +918904374161
Lep pozdrav
Paul Green
better waycompany
Število vnosov: 1
03.08.2017 ob 03:14

Zdravo, Moje ime je Fred Peterson

Jaz sem zasebni posojilodajalec, ki tretjič daje zasebno in podjetniško posojilo.

Ali potrebujete nujno posojilo in ne veste, kje ga želite dobiti?
Potem poglej še naprej in zaprosi za kredit danes.Če ste bili zavrnjeni toliko bank? Ali potrebujete finančna sredstva za vzpostavitev svojega podjetja?
Ali potrebujete finance za določeno podjetje? Ali potrebujete osebno posojilo?
Moj kredit se razlikuje od osebnega do poslovnega kredita. Moja obrestna mera je zelo cenovno ugodna in naš posojilni postopek je zelo hiter.
Zelo sem vesel, da so vse vaše finančne težave odšle v preteklost. Če ste res pripravljeni, da bi rešili vaše finančne težave. Če vas zanima izpolnjevanje podatkovnega obrazca, da vam lahko podam svoje pogoje.

OBRAZEC PODATKOV OBRAZCA KREDITORJA:

1) VAŠE IME .........................................
2) VAŠA DRŽAVA ...
3) VAŠA PROFESIJA .............................
4) CIVILNI STATUS ......................
5) TELEFONSKA ŠTEVILKA ..................................
6) MESEČNI DOHODEK ..............................
7) naslov ...........................................
8) Cilj ............................................
9) UPORABA ZAVAROVANJA
10) Telefon ........................................
11) TRAJANJE KREDITA .................................

Moj e-poštni naslov je naveden spodaj: betterwaycompany234@gmail.com
Veselim se poslovanja z vami.

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Kateri gospodinjski aparat se vam največkrat pokvari?

Pralni stroj
Ženska Moški

Tagi