Stavba iz rdeče opeke, ki je bila dolga leta skedenj, je po temeljiti prenovi ohranila arhitekturne značilnosti tistega časa, njena notranjost pa je kljub prenovi in udobju, ki ga ponuja, obdržala svoj posebni videz. V fotogaleriji si poglejte, kako so različni mojstri s posvečanjem pozornosti podrobnostim ustvarili ta občudovanja vreden dom, o kakršnem so sanjali novi lastniki. V prvi vrsti so si zaželeli velik dnevni prostor s kuhinjo, kjer bi prirejali druženja, zabave in degustacije vin ter seveda funkcionalnost in čim več dnevne svetlobe, kar je bil za arhitekte kar velik zalogaj, glede na to, da je imela stavba v osnovi majhno število oken, pa še ta so bila relativno majhna. Poglejte, kako jim je uspelo!

Trend
Celo lastniki so ostali brez besed ...
V nizozemskem mestu Geldermalsen poleg reke Linge stoji stara stavba, ki je bila nekoč skedenj, a novi lastniki so se odločili, da bodo v njej živeli. In tako so arhitekti združili moči ter se lotili projekta. Končni rezultat pa za lastnike ni bil zgolj zadovoljiv, pač pa jih je popolnoma navdušil.
novice
Ste prejeli SMS o prekršku in kazni? 'Ne odzivajte se in ga izbrišite'
športMourinho z Realom že sklenil ustni dogovor
popinKingstoni so za novi spot Izolo spremenili v vročo kubansko kuliso
tv oddajeJuš Čop: Moški lažejo, ženske lažejo, številke pa ne
Vizita.siKako prepoznati prve znake kožnega raka
Okusno.je5 kosil iz ene posode, ki jih pripravite hitro in skoraj brez nereda
Zadovoljna.siTo je pričeska, o kateri govori ves internet
Moskisvet.comPevec presenetil: "Ne vem, ali bom čez 20 let ljubil moške"
Bibaleze.siImate enega otroka raje kot drugega?
Cekin.siZakaj vam zmanjka denarja tudi pri solidni plači – in kako to ustaviti
Dominvrt.siVečina ljudi česen shranjuje narobe: zato začne tako hitro kaliti in gniti
Cekin.siRačuni za elektriko padajo – a le tistim, ki poznajo ta trik










































Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV