Morski pes kitovec na posnetku je počasi priplaval do ribiške mreže, v njej našel luknjo in začel mirno malicati. Presenetljivo je, da se ribičem v Indoneziji to velikokrat zgodi in so njihove mreže, ko jih potegnejo na suho, skorajda prazne. Tej mirni, počasi plavajoči vrsti morskega psa rečejo tudi nežni velikan in se ga ne bojijo niti potapljači. Morski pes kitovec, oziroma orjaški kitovec se pretežno hrani s planktonom, v dolžino pa lahko zrase tudi do neverjetnih 20 metrov.

Trend
Posnetek, ki spreminja mnenja!
Tudi morski psi niso več, kar so včasih bili. Posnetek iz Indonezije namreč razkriva, da se tudi njim ne ljubi več loviti plena. Raje ponagajajo ribičem.
Sorodni članki
novice
Pomanjkanje učiteljev: 'Že 13. neuspešno ponavljamo razpis'
športEvrogol Karničnika za preobrat in zmago Celjanov proti poljski Legii
popinZ originalno igralsko zasedbo naj bi se vrnil film Mumija
tv oddajeZvone v hlevu naleti na srce parajoč prizor
Vizita.siZakaj polovica Slovencev trpi v tišini? Šokantna resnica o hemoroidih
Okusno.jeAli lahko krompir, ki je začel kaliti, še vedno jemo?
Zadovoljna.siManj kot leto po ločitvi v drzni opravi pokazala 'preveč'
Moskisvet.comDan pred rojstnim dnem: Umrl je legendarni nogometaš Dinama
Bibaleze.siSin Gwyneth Paltrow očaral oboževalce s svojo odraslo podobo
Cekin.siMorda ste v službi ujeti v nevaren sindrom
Dominvrt.siVse se je začelo z enim vprašanjem: zakaj morajo živali trpeti?
Vizita.siTanja Španić: Skrb zase ni sebičnost, ampak nujen del zdravja





































Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV