Ob pogledu na fotografije notranjosti 100-metrske jahte Bodeja Millerja bi kar težko verjeli, da gre za plovilo, bogata oprema in razkošje v vseh pogledih spominja na kakšno luksuzno vilo za petične izbrance. V jahti je slavni smučar nekaj časa celo živel in roko na srce, verjetno mu ni prav nič manjkalo, ko pa se je odločil, da življenje na kopnem vendarle enostavnejše, predvsem zaradi otrok, je razmišljal o prodaji svojega plovila. Po olimpijskih igrah pa si je premislil in sedaj jahto oddaja. Kdor bi si želel torej izkusiti del njegovega luksuza in dobesedno spati v njegovi ’plavajoči’ postelji, bo moral kar globoko seči v denarnico. Cena za dve nočitvi (kar je minimalno) je 6.000 dolarjev (4.359 evrov), za 14 dni je potrebno odšteti 14.000 dolarjev (10.171 evrov), mesečni najem pa stane 40.000 dolarjev (29.000 evrov).

Trend
Noro, poglejte to razkošje slavnega športnika!
Ameriški smučarski šampion Bode Miller, ki je na letošnjih olimpijskih igrah v Sočiju s tretjim mestom na superveleslalomu postal najstarejši alpski smučar z olimpijsko medaljo, ima v lasti razkošno 100-metrsko jahto, v kateri je nekaj časa celo živel, ko pa se je vendarle odločil, da so trdna tla pod nogami boljše življenjsko okolje, se je odločil jahto prodati. Na koncu si je vendarle premislil in pred kratkim naznanil, da je ’lepotička’ na voljo za najem.
Sorodni članki
novice
50-minutni telefonski klic: Trump in Putin o Bližnjem vzhodu in Ukrajini
športZapravljivost ne pride v poštev, Angleži bodo ponudili zelo malo
popinScarlett Johansson: V zvezi z nekom, ki ni igralec, je prisotno ljubosumje
tv oddajeJure sledi svojim sanjam in uživa v neverjetnih odzivih gostov
Vizita.siČe spite manj kot 6 ur, se vam lahko to zgodi že v nekaj letih
okusno.jePriljubljeno slovensko nedeljsko kosilo
Zadovoljna.siKraljica Letizia navdušila v beli 'zmečkani' obleki
Moskisvet.comLeto dni po strašni tragediji uživa v Grčiji z novim fantom
Bibaleze.siKako pogosto naj otrok menja pižamo?
Cekin.si8 stvari, za katere vam ne bo nikoli žal, da ste zapravili denar
Dominvrt.siZakaj korenje v loncu tako dobro uspeva?
Vizita.siNajvečja napaka pri izbiri sončne kreme (in kako jo preprečiti)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV