Carmen Electra poznamo predvsem po vlogi v kultni seriji Obalna straža, po golih fotografijah v priljubljeni moški reviji ter po kratkem zakonu s košarkarjem Dennisom Rodmanom. Zadnje čase mediji pišejo predvsem o njenem mladostnem videzu, saj je roko na srce pri 42 letih videti bolje kot marsikatera 20-letnica, tokratna novica pa ni povezana z njenim osupljivim telesom, pač pa s selitvijo. Lepotička si je namreč privoščila novo domovanje, in sicer je za 2,6 milijona dolarjev (nekaj več kot 1,9 milijona evrov) kupila leta 1986 zgrajeno vilo s štirimi spalnicami in petimi kopalnicami, ki se nahaja v Hollywood Hillsu in je opremljena v sredozemskem slogu. Pred tem je živela na Beverly Hillsu, a je tamkajšnjo vilo, ki jo je imela v lasti dolgih 12 let, aprila letos prodala za 3,75 milijona dolarjev (2,8 milijona evrov).

Trend
42-letna zvezdnica si je privoščila ...
Ameriška igralka, pevka in fotomodel Carmen Electra, ki je pri svojih 42 letih še vedno videti naravnost osupljivo, je pred dnevi postala lastnica v sredozemskem slogu opremljene vile v Los Angelesu, za katero je odštela 2,6 milijona dolarjev (malce več kot 1,9 milijona evrov).
novice
Državna srebrnina pod eno streho?
športInfantinu 'žal za napake', a ostaja na mestu predsednika
popinJennifer Lopez delila fotografije z otrokoma, oboževalci niso navdušeni
tv oddajePeter Poles delil nasvete za bodoče tekmovalce kviza Na lovu
Vizita.siZdravniki opozarjajo: to je največja napaka, ki jo ljudje delajo med vročino
Okusno.jeHitra pita brez testa: vse sestavine samo zmešate in pečica opravi ostalo
Zadovoljna.siNjuna ljubezen naj bi bila marketinški trik, tako se odzivata na govorice
Moskisvet.comZvezdnik pri 62 letih pokazal telo pravega gladiatorja
Bibaleze.siTanja Žagar iskreno: Živeli smo na 40 kvadratih, a imela sem vse, kar otrok potrebuje
Cekin.si20-letnik kupil hišo na slepo in danes mu vsi zavidajo
Dominvrt.siPosadite jih avgusta in cvetele bodo vse do zime
Zadovoljna.siKaj vročinski val naredi ženskim hormonom: zakaj se poleti počutimo drugače?






































Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV