V začetku letošnjega leta je Robert Pattinson le uspel prodati dvorec v Los Felizu, ki je nekaj časa služil kot ljubezensko gnezdece zanj in njegovo nekdanje dekle, igralsko kolegico Kristen Stewart. Do nedavnega je živel v najemniški vili, pred kratkim pa je postal ponosni lastnik nove hiše v Hollywood Hillsu, ki je prav tako kot njegovo prejšnje domovanje opremljena v španskem slogu. Les daje prostorom domačnost, zelenje v okolici in odmaknjenost od vrveža pa občutek svobode. Nov dom in novo dekle bosta vsekakor prinesla svežino v življenje priljubljenega igralca.

Trend
Poglejte, kaj si je privoščil!
Sveže zaljubljeni lomilec ženskih src Robert Pattinson si je pred kratkim privoščil novo domovanje. Za 1,75 milijona evrov je kupil idilično hišo v Hollywood Hillsu, ki je tako kot njegova prejšnja opremljena v španskem stilu.
novice
Odprtje ožine, konec blokade, odmrznitev iranskih sredstev
športRodri po debaklu jezen na nasprotnike: Vso tekmo so se branili
popinMelani Mekicar o zaroki: Tega, kar je naredil, res nisem pričakovala
tv oddajeSašo Stare: Najpomembnejša prelomnica je moje rojstvo
Vizita.siTa sadež bo uredil vašo prebavo pred spanjem
Okusno.jeLahka poletna večerja, ki vsebuje manj kot 500 kalorij
Zadovoljna.siResnica o paru, ki že leta kljubuje hollywoodskim pravilom
Moskisvet.comBil je obseden z umazanimi pogovori: Izpoved manekenke o avanturah za eno noč dvignila prah
Bibaleze.si"Včasih je zelo naporno, a ne bi živela drugače"
Cekin.siMiši, plesen in visoka najemnina – potem pa popoln preobrat
Dominvrt.siTako bo vaša solata uspevala tudi v največji poletni vročini
Zadovoljna.siLepotec iz Maribora je danes učitelj glasbe







































Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV