68-letna igralka, režiserka, pisateljica, modna ikona in prava mojstrica opremljanja domov Diane Keaton je pred dvema letoma v soseski Pacific Palisades v Los Angelesu za 5,6 milijonov dolarjev (okoli 4 milijone evrov) kupila razkošno vilo, ki se razprostira na nekaj več kot 680 kvadratnih metrih, fotografije pa si lahko ogledate v galeriji. Sicer pa je zvezdnica že nekoč imela v lasti eno izmed nepremičnin v isti soseski.

Trend
To morate videti!
Legendarna igralka Diane Keaton velja za pravo poznavalko glede opremljanja domov. Že kar nekaj njenih domov je bilo predstavljenih v medijih, med drugim pa je tudi avtorica nekaj knjig o opremljanju. Tokrat vam ponujamo vpogled v vilo, ki jo je zvezdnica kupila pred dvema letoma.
novice
Reke protestnikov v Novi Sad, eden naj bi načrtoval lažno zastrupitev
športDončić: Počutim se odlično, a zmaga občutek naredi še slajši
popinNoč čarovnic, kot to zna le Heidi Klum: kaj je ušpičila letos?
tv oddajeDružina Nine Radi pred novo preizkušnjo, sestro čakajo operativni posegi
Vizita.siZdravniki razkrivajo, zakaj je pomemben vitamin K
Okusno.jePecivo Lambada: čudovito kremasta, a zelo osvežujoča sladica
Zadovoljna.siŠe vedno velja za seks simbol
Moskisvet.comNeverjetno: Ta igralec tehta danes kar 140 kilogramov manj
Bibaleze.siNina Badrić o ostrih materinih besedah: "Nisem te za to rodila"
Cekin.siKo potujete z letalom, je to bistvenega pomena
Dominvrt.siTo je najlepša sorta grozdja na svetu
Cekin.siEna država v vzhodni Evropi doživlja neverjetno gospodarsko rast



































Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV