Na posnetku iz varnostne kamere v nekem italijanskem parku je videti moškega, ki teče, sledijo mu pasji mladiči. ’Bolnik’, kot so ga poimenovali mediji, se je nenadoma ustavil, prijel enega psička in ga zalučal na dvorišče čez betonsko ograjo. Ubogi mladiček se je poškodoval, njegovo cviljenje pa je privabilo dva odrasla psa, ki sta začela na ves glas lajati na tekača. In ne da bi ga lajež prestrašil, enako je storil še z dvema mladičkoma. Vsi trije so sicer preživeli, a so hudo poškodovani. Posnetek je v Italiji dvignil ogromno prahu, posredovala je tudi policija, a zaenkrat ni znano, kakšna kazen čaka ’zločinca’.

Zanimivosti
Pasje mladičke zalučal čez ograjo
Varnostna kamera je sredi nekega parka v južni Italiji posnela tekača, ki je v nekem trenutku opazil, da mu sledijo pasji mladički, kar ga je očitno zelo zmotilo, saj je enega prijel ter ga vrgel čez betonsko ograjo, kasneje pa enako stori še z dvema. Na srečo so vsi preživeli.
novice
Začetek motoristične sezone v znamenju večje varnosti
športBezzecchi najhitrejši na ogrevanju, pravkar dirka moto3
tv oddajeOče in hči proti mami in sinu – kdo bo boljši v četrti oddaji?
tv oddajeŽan v skrbeh: Kaj bo, če je Urška noseča?
Vizita.siZakaj je kolesarjenje lažje kot hoja ali tek
Okusno.jeNajbolj sočna jabolčna pita s pudingom, ki jo boste letos spekli
Zadovoljna.siTina Maze objavila fotografijo brez ličil
Moskisvet.comČudežni 19-letnik, o katerem trenutno govori ves svet
Bibaleze.siMama zapravila denar za sinovo terapijo – in ugotovila, da je ona težava
Cekin.siDubajski šejk deli 4.631 zemljišč v vrednosti 1,35 milijarde evrov
Dominvrt.siMravlje v kuhinji: katera naravna metoda dejansko deluje
Bibaleze.siKo starši postanejo sodniki in spremenijo igro v stres







































Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV