Lepo je, če ima človek rad živali in da je sposoben skrbeti za več ljubljenčkov, jim zagotoviti topel in udoben dom ter po potrebi ustrezno veterinarsko oskrbo, jih hraniti, voditi na sprehode in jim skratka omogočiti dostojno življenje v vseh pogledih. Žal pa obstajajo tudi ljudje, katerih ljubezni do živali preprosto ni mogoče razumeti. Ena takih nadvse bizarnih zgodb je pred kratkim pretresla ameriško javnost. Policisti iz mesta Lawtell v ameriški zvezni državi Louisiana so se odzvali na klic nekega moškega, ki ga je zmotil neznanski smrad, ki se je že lep čas širil iz sosedovega dvorišča. Možje v modrem so smrad zaznali že z ulice, a kar so odkrili za ograjo spornega posestva, jih je naravnost šokiralo. Lastnik je namreč imel v svoji hiši in na dvorišču okoli 2.000 različnih živali, med drugim pse, mačke, gosi, fazane, kokoši in celo kače, mnoge izmed njih so bile v zelo slabem zdravstvenem stanju ali celo mrtve. In kot da stvar še ni bila dovolj bizarna, je bil lastnik Donald LeFleur naravnost zgrožen, ko so ga obvestili, da mu bodo živali odvzeli. Prepričan je bil namreč, da zanje dobro skrbi. Po poročanju ameriških medijev, bodo morali nekatere živali uspavati, saj jim ni več pomoči, ostale bodo oskrbeli veterinarji ter jim skušali najti nov dom.

Zanimivosti
Ameriško javnost pretreslo odkritje v hiši nekega moškega
Ko so na policijski postaji v ameriškem mestu Lawtell prejeli klic razburjenega moškega, ki se je pritožil nad neznosnim smradom iz sosedovega posestva, se možem v modrem niti sanjalo ni, kaj jih čaka.
novice
SDS, NSi in Resnica zahtevajo parlamentarno preiskavo o zadevi Black Cube
športBo LeBron sprejel znižanje plače za še eno sezono z Dončićem?
popinSojenje Weinsteinu razveljavljeno, ker porota ni bila soglasna
tv oddajeAlya o začetkih kariere: Vem, kako je rasti in začeti z 'nule'
Vizita.siPri 28 letih so mu diagnosticirali raka, glavni simptom pa je bil nepričakovan
Okusno.jeKremna sladica iz pekača, pri kateri en kos nikoli ni dovolj
Zadovoljna.siLočujeta se po 24 letih zakona
Moskisvet.comLegendarni nemški nogometaš ponovno samski?
Bibaleze.siTudi pri 88 letih še vedno misli nanjo
Cekin.siTiha ovira v karieri: zakaj vas pomanjkanje samozavesti lahko stane napredovanja
Dominvrt.siPrikupen družinski kuža, ki osvaja srca po vsem svetu
Okusno.je5 piknik solat, zaradi katerih bodo gostje pozabili na čevapčiče







































Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV