Bila sta srečna in sanjala sta, da bi skupaj potovala po Japonski. A zakonca Kuroki je doletela nesreča in jima pokvarila načrte. Gospa je zaradi zapletov s sladkorno boleznijo oslepela, posledično je postala depresivna in večino časa preživela zaprta v hiši. Ljubeč mož se je na vse pretege trudil, da bi ji olajšal vsakodnevna opravila ter ji ponovno vrnil voljo do življenja in narisal nasmeh na obraz. S svojo potezo je zadel ’terno’. Okoli njune hiše je v dveh letih nasadil več tisoč dišečih rož, osupljiv cvetlični vrt, kjer se vsak dan skupaj sprehajata, pa ni navdušil le njegove žene, pač pa tudi množice turistov od blizu in daleč.

Zanimivosti
Ko je žena izgubila vid, je naredil nekaj čudovitega
Zakonca Kuroki sta dolga leta srečno živela na podeželju na Japonskem, ko je nenadoma zaradi zapletov s sladkorno boleznijo gospa Kuroki izgubila vid. Zaradi tega se je zaprla med štiri stene in zapadla v depresijo. Njen mož pa se je takrat odločil, da bo zanjo naredil nekaj, kar ji bo ponovno privabilo nasmeh na obraz.
Sorodni članki
novice
Primorski se bližajo nevihte, Arso izdal oranžno opozorilo
športRazdrh kipel od ponosa: Taktično smo bili vrhunski
tv oddajeVasja osupnil in osvojil vse možne zvezdice
tv oddajeVasja osupnil in osvojil vse možne zvezdice
Vizita.siČe spite manj kot 6 ur, se vam lahko to zgodi že v nekaj letih
Dominvrt.siVremenoslovci razkrivajo, kdaj nas čaka prvi vročinski val
Zadovoljna.siSlovensko družino doletela huda nesreča
Moskisvet.comHollywoodska zvezda toži producente filma, podrobnosti so grozljive!
Bibaleze.siKam na morje z otroki? Rovinj je top izbira za družine
Cekin.siDružina Musk: spoznajte še druge člane te slavne družine
Okusno.jeNapaka, ki jo pogosto delamo pri uživanju sadja in jo je tako enostavno popraviti
Dominvrt.siZanimiv razlog, zakaj bi vsak vrt moral imeti vsaj eno sončnico
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV