Nič hudega sluteča Diane Andryshak iz New Yorka je verjela, da se bo njen mož James Rhein lotil prenove hiše, medtem ko je sama odšla po opravkih. Nekaj ur kasneje se je vrnila in obstala kot vkopana. Na mestu, kjer je nekoč stala njihova družinska hiša, so bile le še ruševine. Izkazalo se je, da je James na lastno pest, ne da bi kogar koli obvestil ali pridobil dovoljenje za rušenje, sam z buldožerjem porušil hišo do tal. Tako je uničeno celotno imetje, od pohištva, večjih in manjših gospodinjskih aparatov, elektronike in celo oblačil. Šokantno dejanje se storilcu nikakor ne zdi sporno, policiji je dejal, da je skušal pridobiti dovoljenje za rušenje, a je bil urad tisti dan zaprt zaradi praznovanja rojstnega dne Martina Luthra Kinga, ženo pa je prav tako želel obvestiti o svojih namerah, a naj se ne bi oglašala na telefon. Zanimivo je, da zakonca nista bila v nobenem sporu in da tako rekoč ni razloga za takšno nepremišljeno dejanje. James je trenutno na prostosti, saj so ga proti varščini izpustili, a čaka na sojenje. Z družino do nadaljnjega živi pri prijateljih.

Zanimivosti
Mislila je, da mož renovira hišo, a ko se je vrnila ...
Neka ženska iz New Yorka je nedavno odšla po opravkih, prepričana, da se bo v času njene odsotnosti mož lotil prenove, kot ji je obljubil. A ko se je vrnila domov, jo je čakalo šokantno presenečenje.
novice
Peklenska noč v Dalmaciji, v Španiji do 46 stopinj Celzija
športMarc Marquez jezno v bran bratu: Spoštujte vse dirkače, vsi želijo zmagati
popinKim in Khloé nasmejali splet: 'Ko misliš, da se vse vrti okoli tebe'
tv oddajeVid je novi Mali šef Slovenije
Vizita.siČeprav ste vitki, vas lahko ogroža ta oblika maščobe
Okusno.jeOdmrzovanje mletega mesa: ena sama napaka lahko ogrozi zdravje celotne družine
Zadovoljna.siJordanska kraljica je ukradla vso pozornost v senzacionalni obleki
Moskisvet.comTako je izgledala Lauren Sanchez, preden je spoznala Jeffa Bezosa
Bibaleze.siRazpad ljubezni Radeta Šerbedžije: Krivdo priznal v čustveni pesmi
Cekin.siČe tega niste sporočili finančni upravi, vam grozi globa
Dominvrt.siTriki, kako na vrtu porabiti manj vode, v času, ko je zalivanje prepovedano
Zadovoljna.siZabaviščni park v Avstriji je postal pravi hit med Slovenci
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV